Я би сказав, що на 56-му маршруті були неправдиві дані, - Миронюк про перевірки маршруток

15.03.2017, 11:56      Переглядів: 1261

У Рівному моніторили пасажиропотік у маршрутках. Метою було встановити, наскільки розрахунки, подані перевізниками, відповідають дійсності. Адже останні хочуть підвищити плату за проїзд – нині вона становить три гривні, проте перевізники посилаються на здорожчання паливно-мастильних матеріалів та підвищення мінімалки. Рівняни обурливо сприймають цю ініціативу, адже часто маршрутники порушують умови договору, з’їжджають з маршруту, не дотримуються часу тощо. 

У РІВНОМУ ВИМАГАЮТЬ ЗАБОРОНИТИ ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ

Окрім цього, як розповів нам начальник міського управління транспорту та зв’язку Віталій Миронюк, деякі маршрутники надали недостовірні дані щодо пасажиропотоку.

- Працювали по два студенти на кожному автобусі. Обстежили 31 автобус у денному варіанті. Нарахували 4, 39 грн. Ті маршрути, які подавали, в багатьох співпадали. Але, наприклад, 56-ий подав аж до шести гривень, але за нашими розрахунками – ледь до чотирьох гривень набрався. Не всі подавали неправдиво. Я би сказав, на 56-му були неправдиві дані. А так в принципі майже співпало, - зазначив Миронюк. 

За його словами, перевірялися різні маршрути – в тому числі низькорентабельні. Висновки з перевірки надали до Антимонополього комітету та на розгляд виконавчого комітету. 

Читайте також: ТРАНСПОРТУ ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО: ХОМКО ВІДХИЛИВ ПЕТИЦІЮ РІВНЯН

ВОДІЇ РІВНЕНСЬКИХ МАРШРУТОК, МОЖЛИВО, "ЇЗДЯТЬ У СПРАВАХ". МИРОНЮК РОБИТЬ ЗАУВАЖЕННЯ, АЛЕ ЦЕ ПРИВАТНИЙ ТРАНСПОРТ

МИРОНЮК: «ПЕРЕВІЗНИКИ ПОДАЛИ РІЗНІ РОЗРАХУНКИ. Є НАВІТЬ ДО П’ЯТИ ГРИВЕНЬ»

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...