У Рівному попрощалися із загиблим в АТО «айдарівцем» (фото)

14.03.2017, 11:15      Переглядів: 4817

У центрі Рівного сьогодні прощалися із загиблим в зоні АТО командиром взводу «Айдару» Сергієм Голубєвим (позивний «Голуб»), який загинув при виконанні бойового завдання 11 березня. Його побратими кажуть, що боєць врятував життя інших, повідомивши про небезпеку перед смертю.

- Я його пам’ятаю з 14-го року, як він прийшов в батальйон «Айдар» у вересні місяці. Чесний, справедливий, справжній «айдарівець». Він загинув як Герой в бою, - поділився побратим загиблого.

"ВСТИГ ПОВІДОМИТИ ПРО НАПАД, ТИМ САМИМ ВРЯТУВАВШИ ПОБРАТИМІВ ВІД СМЕРТІ ЧИ ПОЛОНУ", - У ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ РІВНЯНИН

- Він мені запам’ятався веселим. У нього слова «ні» не було. Завжди всім ділився, завжди всім допомагав. Якби не він, могла б лягти вся рота. Побільше б таких людей, але чомусь мало хто хоче йти. Хлопці, Росія велика, Україна – трохи менша. Важко. Тут всім добре живеться, особливо мажорам. Хоча б якось нашій армії допомагали, а не лише волонтери, завдяки яким ми існуємо, - зазначив боєць з позивним «Лисий».

Також попрощатися з бійцем прийшли й очільники області – голова ОДА Олексій Муляренко, голова облради Микола Драганчук, два його заступники – Олександр Корнійчук, Олексій Бучинський та секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

До труни рівняни несли квіти. Далі тіло загиблого повезли до його дому, а завтра на 10-ту годину заплановане загальноміське прощання в Міському будинку культури та поховання на «Алеї Героїв», на кладовищі «Нове».

У Сергія Голубєва залишились дружина та двоє дітей.

- 4731 2127 0025 4187 - це номер картки дружини Сергія, Оксани. Якщо можете, допоможіть тепер їй. Це буде найменше, чим ми можемо віддячити Сергію за його жертву, - написав раніше Орест Каракевич у ФБ.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...