Батьки мають знати причину смерті дитини, - у Рівному продовжують судити екс-лікаря

01.03.2017, 11:55      Переглядів: 2251

У Рівному продовжується справа щодо обвинувачення К. Думановського у смерті 5-річного Миколи Антонюка. Суддя П. Денисюк, який розглядає справу, був на непередбаченій нараді, тому вимушений був запізнитися. Нагадаємо, лікаря обвинувачують у недбалому ставленні до своїх обов’язків, що призвело до смерті неповнолітнього в листопаді позаминулого року. К. Думановський призначав оцет та ношпу, а сам, за словами рідних, швидше за все спав в ординаторській.

Читайте також: ХОРОШЕ, СЛАВНЕ ДИТЯ, ЯКЕ КОРЧИЛОСЯ ВІД БОЛЮ В ЖИВОТІ, - У КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ ДУМАНОВСЬКОГО ДОПИТУВАЛИ СВІДКІВ (+ФОТО)

На попередньому засіданні через онлайн-зв`язок заслуховували головного патологоанатома країни В`ячеслава Діброву, який, зокрема заявив, що в дитини міг бути ієрсиніоз, а за те, що з`явився інший діагноз, мовляв, «хай відповідають інші». За його словами, ця хвороба лікується.

Для з’ясування всіх обставин слід провести повторну комісійну судово-медичну експертизу, вважає прокурор Василь Суржук. Тому просив суд винести ухвалу призначити в цьому кримінальному провадженні повторну експертизу, проведення якої доручити Житомирському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Представник потерпілих Ярослав Коноплястий зазначив, що є сумніви щодо попереднього висновку Волинського судово-медичного бюро, тому цілком підтримав клопотання сторони обвинувачення.

- Є підстави вважати, що хвороби Крона у Миколи Антонюка не було. Більше того ми вважаємо, що ця хвороба є сфальсифікованою. Батьки мають знати причину смерті дитини, так як це має відношення до кримінального провадження, тому просимо задовольнити клопотання у повному обсязі, - сказав Коноплястий.

Суддя П. Денисюк ухвалив слухання справи перенести, щоб надати стороні захисту можливість підготувати свої заперечення та підготуватися іншим учасникам процесу щодо долучення експертизи. Перерву оголосили до 13 березня, до 15.30.

 

 

Денис ГРИЩУК

 


 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...