Що Драганчук та Корнійчук розповіли стосовно слідчих дій СБУ?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова Рівненської облради Микола Драганчук та його перший заступник Олександр Корнійчук вийшли з кабінету останнього після проведення слідчих дій СБУ. Нагадаємо, за заявою СБУ, в кількох областях місцевих рад готували окремі рішення на дестабілізацію ситуації в Україні. У Рівненській обласній раді це були рішення, що пропонувалися депутатами до розгляду в червні та листопаді минулого року. ЗМІ писали, що такі рішення ініціювали депутати Микола Кучерук та Олександр Васильєв. Проте голова облради та його перший заступник не стали говорити відкрито у зв’язку з чим проводять обшук. 

ДЕПУТАТИ НЕ ЗАХОТІЛИ ПРИЙМАТИ «СЕПАРАТИСТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ» КУЧЕРУКА

- За наполяганням слідчого Генеральної прокуратури Печерський районний суд м. Києва виніс ухвалу, згідно з якою сьогодні в Рівненській обласній раді проходило вилучення документів стосовно прийнятих в минулому році окремих рішень. Яких саме рішень, думаю, прес-служба Служби безпеки вже оприлюднила. Більше додати не можу, одне можу сказати, що деякі засоби масової інформації повідомили, що обшук проводили в кабінеті першого заступника голови облради, то я це спростовую. Коли вони зайшли, мене тоді не було, тому вони зайшли до першого заступника. Ніякого обшуку ні в мене, ні в нього, ні в будь-якому кабінеті не проходило. Цікавили документи, які працівники апарату їм надали, - розповів Микола Драганчук.

На уточнююче питання Драганчук підтвердив, що ці рішення стосуються засідань сесії облради 17 червня та 4 листопада минулого року.

Співробітниками СБУ було вилучено документи, протоколи. Микола Драганчук каже, що слідчі дії проводять й в інших облрадах.

Як пише активіст Сергій Пінчук, на початку літа в порядку денному ряду обласних рад з’явилися звернення до Кабінету Міністрів України, з метою встановити договірні відносини між урядом та обласними радами. 

 

 

Денис ГРИЩУК