У Рівному вимагають заборонити підвищення вартості проїзду в маршрутках

20.02.2017, 13:25      Переглядів: 996

Відповідна електронна петиція була зареєстрована на сайті Рівненської міської ради від імені рівнянина Дмитра Козачка. Зокрема пропонується залишити вартість проїзду в маршрутках на рівні трьох гривень.

Нагадаємо, що в Рівному йдуть перемовини щодо підвищення вартості проїзду. Проте мешканці категорично з цим не погоджуються, адже транспорт не оновлюється, більше того, скаржаться рівняни, ходить з істотним порушенням графіку - особливо в нічну пору. Маршрутки часто від`їжджають у своїх справах, чим порушують умови договору. Міська влада розводить руками - мовляв, транспорт приватний, нічого вдіяти не можуть.

Читайте також: ТРАНСПОРТУ ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО: ХОМКО ВІДХИЛИВ ПЕТИЦІЮ РІВНЯН

Перевізники ж хочуть підвищення, наводять ті ж самі пояснення, що й кожного разу - підвищення вартості пального, запчастин, а також мінімальної зарплати.

За інформацією Дмитра Козачка, перевізники подали до управління транспорту нові розрахунки, в яких вимагають підняти проїзд до 4 грн та 25-ти копійок.

- Логічно, що виконком, як і минулі рази, затвердить на кілька копійок менший тариф, а саме 4 грн., - пише автор петиції.

ВОДІЇ РІВНЕНСЬКИХ МАРШРУТОК, МОЖЛИВО, "ЇЗДЯТЬ У СПРАВАХ". МИРОНЮК РОБИТЬ ЗАУВАЖЕННЯ, АЛЕ ЦЕ ПРИВАТНИЙ ТРАНСПОРТ

Крім того рівнянин зазначає, що важко визначити реальний пасажиропотік маршруток, а відтак, їхній прибуток. Начальник міського управління транспорту та зв`язку Віталій Миронюк ніби виступив з пропозицією промоніторити пасажиропотік маршруток - попередньо, це має відбутися в першій декаді березня.

- Стан обслуговування та самих автобусів жалюгідний. Якість послуги не відповідає вищій вартості проїзду, - підсумовує автор петиції.

МИРОНЮК: «ПЕРЕВІЗНИКИ ПОДАЛИ РІЗНІ РОЗРАХУНКИ. Є НАВІТЬ ДО П’ЯТИ ГРИВЕНЬ»

Звернення вже набрало 259 голосів, при 300 потрібних, голосування триватиме ще 40 днів.

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...