Вже 6 разів судимий житель Острожчини знову потрапить за ґрати

Новини Рівного - ЧаРівне.info

фото ілюстративне

Рецидивіст знову вчинив злочин і за це потрапив у колонію на 4 роки.

29-річний Віталій – житель с.Оженин Острозького району Рівненської області, будучи 6 разів судимим, після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, а повторно вчинив новий умисний злочин. «Профілювався» зловмисник на крадіжках. Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.З ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана із проникненням до житла), обвинувачений в судовому засіданні визнав і показав, що дійсно у червні 2016 року викрав з одного із житлових будинків майно, а саме - бензокосу, кутову шліфмашинку, DVD-плеєр, акумуляторний дриль, акустичну систему, планшет, електричний шуруповерт, а всього на суму 5600 грн.

Крадій пояснив, що не працює, й аби заробити на прожиття, вдався до злочину. Викрадене продав, а отримані кошти витратив на свої потреби.

Острозьким районним судом 08.02.2017 вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 4 років і 1 місяця позбавлення волі.