Не розумію, навіщо було забороняти дитині пити, - у кримінальній справі Думановського через відеозв’язок допитують патологоанатома

07.02.2017, 15:21      Переглядів: 2404

У Рівному продовжується розгляд кримінального провадження стосовно Костянтина Думановського за обвинуваченням за ч. 2 ст 140 Кримінального кодексу, а саме неналежне виконання професійних обов’язків, що призвело до смерті 5-річного Миколи Антонюка. Нагадаємо, саме на чергуванні лікаря К. Думановського й стався трагічний випадок. Хірург забороняв дитині пити, та, за словами рідних, він швидше за все спав у себе в ординаторській. До слова, попередні рази свідчення давали зокрема й ті самі особи, що й у справі про поновлення К. Думановського на посаді, яку призупинили у зв’язку з кримінальним провадженням, також допитували батька обвинуваченого. 

«ДИТИНА ГОРИТЬ, А ВІН ЗАБРАВСЯ І ПІШОВ», - У СПРАВІ ДУМАНОВСЬКОГО ДОПИТУЮТЬ БАТЬКА ПОМЕРЛОГО ХЛОПЧИКА

Сьогоднішнє судове засідання за клопотанням прокурора проводиться в режимі відеоконференції з приміщення Шевченківського райсуду м. Києва, вул. Дегтярівська, 31 А. До Шевченківського райсуду викликалися Василь Притула, В’ячеслав Діброва.

Першим вирішили допитати патологоанатома, професора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця В’ячеслава Діброву.

- Мені незрозуміло, чому дитині поставили діагноз респіраторного захворювання, а потім через два тижні діагноз змінюється на хворобу Крона. Після нашої експертизи стало відомо, що це не хвороба Крона, а ієрсініоз. Жодних випадків хвороби Крона, від якої померла дитина, не було. У Львові ми це питання теж з’ясовували, але там теж за останні 20 років жодного випадку, щоб дитина померла від хвороби Крона, немає. Але якщо розглядати гострий ентероколіт, то таких хворих тисячі. Ми зараз з вами протягом часу будемо розглядати це питання і за цей час від гострого ілеоколіта помре більше ста дітей, але там немає хвороби Крона, - заявив В’ячеслав Діброва.

ХОРОШЕ, СЛАВНЕ ДИТЯ, ЯКЕ КОРЧИЛОСЯ ВІД БОЛЮ В ЖИВОТІ, - У КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ ДУМАНОВСЬКОГО ДОПИТУВАЛИ СВІДКІВ (+ФОТО)

Також патологоанатом не розумів, навіщо дитині забороняли пити. Вважає, що в дитини міг бути ієрсиніоз, а за те, що з`явився інший діагноз, мовляв, «хай відповідають інші». За його словами, ця хвороба лікується. 

- Для хвороби Крона характерний тривалий хронічний процес. Цього в дитини я не побачив, - зазначає свідок.

Наразі судове засідання триває.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...