Через два-три дні громадськість буде знати, - чи оголосять про підозру ще одному депутату?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Мова йде про депутата Здолбунівської районної ради Олександра Андріюка, який побив голову Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука. Конфлікт стався прямо на сесії райради. В кінці засідання Олександр Андріюк вийшов до трибуни, а потім підійшов до керівника району та вдарив його в обличчя. Останній написав заяву до поліції.

Стало відомо, що конфлікт розгорівся через скорочення ліжко-місць в Мізоцькому терапевтичному відділенні. Наступного дня кривдник та потерпілий потисли одне одному руку, проте Сергій Кондрачук не захотів забирати заяву та наполіг на тому, щоб правоохоронці розслідували справу й надалі.

Більш розгорнуто про конфлікт читайте за посиланням: А ЯКЩО КОЖЕН ПІДЕ БИТИ ЧИНОВНИКІВ? – ПОДРОБИЦІ ПОБИТТЯ ГОЛОВИ РДА НА РІВНЕНЩИНІ (+ФОТО)

А нині журналісти поцікавилися й в прокуратури, як наразі рухається справа.

- У нас є документи. Вони зараз аналізуються, перебувають на вивченні. Якщо буде достатньо доказів, буду підписувати. Наразі немає підозри. На даний момент це провадження дійсно є у нас. Воно вивчається. Думаю, в найближчі два-три дні громадськість буде знати, - заявив прокурор Рівненської області Олег Соболь.

Нагадаємо, депутату Рівнеради Олександру Бабату прокуратура надіслала рекомендований лист з повідомленням про підозру.

 

 

Денис ГРИЩУК