Рівнянка, яка виконувала обов`язки голови Одеської ОДА, звернулася до Порошенка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянка Соломія Бобровська, яка після Міхеіла Саакашвілі, виконувала обов`язки керівника Одещини, теж пішла у відставку. В мережі Фейсбук вона звернулася до президента та навела дані, чого вдалося досягти адміністрації.

- Ви навіть не спромоглися подякувати за роботу в області нашій команді. Напевне, очікувати подяки від людини, яка настільки хвацько і ненависно критикує, обливає брудом власні ж проекти – безнадійно, - написала Бобровська.

- Мені було прикро бачити президента, який увесь свій візит звів до ницих насмішок, неправдивої критики і зведення особистих рахунків. Президента, який ухиляється від відкритої дискусії. Президента, який забув про такі принципи як чесність і справедливість, а стратегічні державні питання взагалі відкинув на задвірки своїх пріоритетів, - закінчила вона свій допис.

Вчора ж глава держави відвідав Одещину, де представляв нового голову області. Порошенко критикував попереднього керівника - Міхеіла Саакашвілі. Зокрема, дорікнув за проблеми з будівництва доріг, піар і скандал довкола Центру надання адміністративних послуг, пише УП.

Нагадаємо, уродженка Рівного, волонтер ініціатив «Євромайдан SOS», «Допомога прикордонній службі України» Соломія Бобровська почала виконувати обов`язки заступниці голови Одеської ОДА з листопада позаминулого року. Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2016 була призначена на посаду заступника голови Одеської ОДА.