Дуобус і нова тролейбусна лінія: що з`явиться в Рівному у 2017 році?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У проекті бюджету міста Рівне передбачено 8 мільйонів на закупівлю нових тролейбусів. Про це розповів порталу "ЧаРівне" начальник управління транспорту і зв`язку Віталій Миронюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ ПРОЇЗД У ТРОЛЕЙБУСІ В 2017 РОЦІ?

Відтак, він зазначив, що потрібно обов`язково оновлювати тролейбусний парк нашого міста.

- Нас завжди критикують, що ми до своїх 36-річних ще докупляємо тролейбуси бувшого використання, яким 15-16 років. Але рівняни, коли ми купляли 10 тролейбусів з Любліна, вони питали "Нащо ви купляєте такий мотлох?", або коли купляли новий тролейбус, то казали "Чому такий дорогий? Можна купити 5-6 тролейбусів нових, чи 7-10 бувших". Тому цікава ситуація. Але треба оновлювати парк, до речі, він найстаріший в Україні. Середній вік нашого тролейбуса - 27 років, - сказав Віталій Миронюк.

Також чиновник додає, що цьогоріч була розроблена проектна документація по новій тролейбусній лінії, яку прокладуть вулицями Євгена Коновальця та Волинської Дивізії. 

- Проект готовий, за нього проплачені кошти. Зараз знаходиться на експертизі. Надіємося, що депутати зможуть виділити кошти на виконання робіт по цій контактній мережі довжиною 2,5 кілометра і будівництво тягової підстанції. Це в комплексі десь приблизно 14-15 мільйонів гривень, - говорить пан Миронюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУОБУС ДАЛІ КУРСУЄ ВУЛИЦЯМИ РІВНОГО (ФОТОФАКТ)

Начальник управління транспорту і зв`язку зауважує, що до них надходить багато звернень щодо того, аби зв`язати Північний і Ювілений.

- Такого сполучення у нас немає. Я думаю, що нам вдасться у 17 році прокласти цю лінію. Це буде перше таке з`єднання. Що стосується маршрутів, де треба багато капіталовкладень, тобто, де зараз поїхав дуобус - це 10 кілометрів, ясно, щоб прокласти тут лінію, треба колосальна сума - трохи більше 72 мільйонів. Така ж ситуація у нас по маршруту Автовокзал - Басівщина і до зоопарку. Це також велика відстань. Тому скоріше за все будемо вишукувати комбіновані варіанти, - каже він.

Нагадаємо, що восени цього року керівництво міста придбало дуобус. До слова, Віталій Миронюк говорить, що поки що маршрутом №11 буде курсувати лише одна одиниця транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУОБУС ВЖЕ ВИЇХАВ НА ВУЛИЦІ РІВНОГО (ФОТОФАКТ)

А вже наступного року, спираючись на думку рівнян, графік руху нового гібрида тролейбуса і автобуса затвердять остаточно, і, можливо, пустять на цей маршрут ще декілька дуобусів. Це буде робитися для того, аби інтервал руху транспорту був 30-40 хвилин, а не як зараз - година-півтори.

Загалом, за словами пана Миронюка, новий дуобус може з`явитися вже у 2017.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЦЕ БУДЕ ДРУГИЙ ХЮНДАЙ", - РЕАКЦІЯ СОЦМЕРЕЖ НА ВИЇЗД ДУОБУСА НА ВУЛИЦІ МІСТА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:"ЦЕ ПИШЕ ДОВБАК. ЯКИЙ ВІН Б/В, ЯКЩО 16-ГО РОКУ ВИПУСКУ?» - МИРОНЮК ОБУРЕНИЙ, ЩО ДУОБУС НАЗВАЛИ ВЖИВАНИМ"

Анастасія БОДНАРСЬКА