24-й інклюзивно-ресурсний центр відкрили на Рівненщині

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Установа розміщена у приміщенні Балашівського сільського будинку культури. У центрі облаштовано кабінет директора для здійснення первинного прийому батьків або законних представників дитини, зал лікувальної фізкультури, робоче місце логопеда, практичного психолога, вчителя-дефектолога, сенсорну кімнату, окремий санвузол.

Всі кабінети обладнані меблями, спеціальним обладнанням, багатофункціональними пристроями, розвиваючими та корекційними дидактичними матеріалами, партами-трансформерами. У кабінеті ЛФК є шведська стінка, сухий басейн, балансири, масажний стіл, м’ячі та інше обладнання.

На урочисте відкриття центру завітали голова Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський, голова Березнівської районної ради Юрій Гуменюк, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська.

«Коли ми відкривали перший інклюзивно-ресурсний центр у районі, кожен розумів наскільки цей процес є важливим, однак, тоді ми не могли собі навіть уявити його масштаби. Адже робота таких центрів – це не просто забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу. Це перш за все процес соціалізації таких дітей та адаптації у сучасному суспільстві», – зазначив у своєму вітальному слові голова РДА Олег Піщанський.