23 вагітних красуні стали головними героїнями фотовиставки у Рівному (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У медичному центрі "Оксфорд Медікал", що на вулиці Симона Петлюри, 19 у Рівному відкрилася 13-та фотовиставка учасниць проекту для вагітних "Пузата мама-2019".

На фото - 23 вагітних красуні. Усі вони в різних образах, кожна самостійно обирала малюнок на животику.

Місія і завдання "Пузатої мами" - показати, наскільки може бути активним материнство і як наші мами під час вагітності можуть вести здоровий, позитивний спосіб життя. Ця фотовиставка яскравий приклад! Наші вагітні з розмальованими животиками, класно пофотографовані. Дехто навіть не побоявся роздягнутися! Це демонструє, що ми ламаємо стереотипи і демонструємо усім, що вагітність це класно, красиво і активно, - наголосила організаторка проекту для вагітних у Рівному Оксана Кравець.

Над образами вагітних працювала ціла команда професіоналів. Фотографували красунь кращі фотографи Рівного - Дмитро Шпак, Юлія Петренко та Катя Тарасюк. 

Візажист проекту - Катерина Алексієвець. Ірина Христюк та Каріна Трофимюк з фейс-арт студії «Щасливе дитинство» розмальовували вагітним животики.

Сьогодні на відкриття фотовиставки завітали учасниці цьогорічної "Пузатої мами". Дехто прийшов ще із животиком, інші - з новонародженими дітками.

Також, прийшли учаниці минулорічних сезонів. Привітав молодих матусь і меценат проекту, татусь двох донечок Олександр Курсик.

Фотовиставка в "Оксфорд Медікал" триватиме два тижні.

Нагадаємо, генеральний Медичний партнер проекту "Пузата мама" - медичний центр "Оксфорд Медікал".

Генеральний партнер - житловий комплекс "На Щасливому".

Більше новин проекту - у рубриці ПУЗАТА МАМА.