20 березня "Кардинал-Рівне" може зіграти матч за підтримки глядачів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З 24 лютого Україна повернеться до режиму адаптивного карантину з певними доопрацюваннями. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства охорони здоров'я України.

Серед нових послаблень, анонсованих Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, зазначено і те, що буде дозволено проведення масових заходів, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%. Під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць.

Відповідно до проєкту постанови, яку підтримав Уряд, передбачено чотири рівні епідемічної небезпеки: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

Лише на червоному рівні передбачається введення жорстких карантинних обмежень, які діяли під час січневого локдауну.

Помаренчевий - свідчитиме про погіршення епідситуації і не передбачатиме додаткових обмежень.

Жовтий - є базовим для всієї країни. Можна буде проводити матчі командних ігрових видів спорту, але за умови, що глядачів буде половина від передбачених місць.

Таким чином, якщо Рівне не опиниться на червоному рівні епіднебезпеки - домашні матчі плей-офф Екстра-ліги проти Енергії можуть пройти із вболівальниками. Найближча така гра у Рівному запланована на 20 березня.