Завтра на Костопільщині поховають 41-річного бійця АТО

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Нині у місті Костополі, що на Рівненщині, попрощалися зі ще одним загиблим бійцем зони АТО, мешканцем села Піски Костопільського району Олександром Мацюком. Після прощальної церемонії у центрі міста його тіло відправили у рідне село, де його і поховають завтра, 3 травня, о 13 год. 

Нагадаємо, що Олександр Мацюк 5 лютого 2015 року пішов добровальцем захищати свою державу. Підготовку проходив на Рівненському полігоні. У травні 2015-го був ротований до зони АТО у місто Мар`їнка у складі 14-ї бригади за спеціальністю навідник САУ. Також проходив службу у м. Красногорівка у 81-му військовому опорному пункті. 

Народився Герой 4 квітня 1975 року. У 1982 пішов у перший клас Пісківської ЗОШ, яку закінчив у 1992. Навчався на курсах водія категорії "С" в Рівненському ДОСААФ. Призваний до лав Української армії у червні 1993-го року. Проходив військову службу у Харківській області у м. Чугуєві водієм БТР Національної гвардії. Звільнений із лав армії восени 1994-го. Після звільнення мав роботу у колгоспі "40-річчя Жовтня". Згодом, після розпаду колгоспу, працював охоронцем Костопільського ДБК. Після звільнення працював на різних роботах. Був одружений (шлюб зареєстровано 1996 року), має доньку Ольгу.