Сивий більше не директор Офісу реформ

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Колишній голова Дубенської РДА Руслан Сивий, який був звільнений з цієї посади згідно Закону "Про очищення влади", більше не є директором Офісу реформ у Рівненській області. Про це повідомили на конференції щодо об`єднання зусиль для проведення реформ.

Тим часом Руслан Сивий залишається радником голови Рівненської ОДА. За словами регіонального консультанта з правових питань Василя Куриласа, реформи з децентралізації впроваджує саме обласна державна адміністрація, а посада директора Офісу реформ була неофіційною. 

- Руслан Петрович є радником голови ОДА на добровільних засадах. Фактично керівництво здійснює адміністрація. А Офіс реформ – це майданчик, куди залучаються експерти різних рівнів. Нашою метою є зміни на краще. В цьому розумінні Руслан Сивий є експертом, він курує цим напрямком, - заявив він.

- Офіс реформ був потрібен як майданчик. І Руслан Петрович був обраний серед інших керівників, - додала виконавчий директор Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Грещук.

 

 

 

Денис ГРИЩУК