17 сходинок до кар`єрного зростання

Новини Рівного - ЧаРівне.info

«Я переросла свою посаду. Впевнена, що з мене вийде прекрасний керівник…» Такі думки приходять у голову багатьом людям. Проте не всі задумуються, що саме потрібно робити, щоб зайняти омріяну посаду. Чарівне.інфо розповість про деякі важливі моменти, без яких неможливе кар’єрне зростання.

1. ВСЕ ДОБРЕ ЗВАЖ

Чи готовий ти до того, що, чим вище будеш знаходитися в корпоративній ієрархії, тим більше відповідальності від тебе вимагатиметься і менше часу залишиться на особисте життя?

2. НАОЧНИЙ ПОСІБНИК

Занотуй собі, до чого ти прагнеш і що допоможе тобі досягти поставленої мети. Періодично переглядай цей список і внось зміни.

3. АПГРЕЙД ЗНАНЬ

Вчись! Кар’єрне зростання вимагає знань із низки бізнес-дисциплін і навиків у таких галузях, як управління і нетворкінг (вміння налагоджувати зв’язки).

4. САМОСТІЙНІСТЬ

Май на увазі: чим вище посада, яку ти займаєш, тим більше самостійності від тебе чекає керівництво компанії чи фірми.

5. ЯКОСТІ ЛІДЕРА

Справжній керівник – авторитет для підлеглих. Прагни до цього!

6. ВИПРАВДАНИЙ РИЗИК

Сильний керівник, особливо у творчій сфері, трішки авантюрист. Проте, перш, ніж вплутуватися у сумнівні проекти, він підстелить соломи – продумає, як у випадку фіаско вийти сухим з води.

7. РЕАГУЙ НА ЗАУВАЖЕННЯ

Байдужість до критики – неповага до того, хто її говорить. До того ж це бар’єр у професійному зростанні. Не дарма кажуть, що одна голова добре, а дві краще.

8. ПРОЯВИ СЕБЕ

Бери на себе проекти, які передбачають хоча б мінімальне керівництво людьми. Твоя задача – продемонструвати свої організаторські здібності. Це допоможе менеджменту компанії побачити в тобі задатки керівника.

9. ОСВОЮЙ МИСТЕЦТВО ПЛАНУВАННЯ

Не шкодуй часу на складанню плану роботи. Чіткий розклад впорядкує роботу, зведе до мінімуму помилки і допоможе уникнути авралів і дед-лайнів.

10. У КРАЩОМУ СВІТЛІ

Використовуй будь-яку можливість продемонструвати відповідальність, мобільність і вміння швидко приймати рішення: ці якості необхідні людині, яка претендує на керівні позиції.

11. ІГНОРУЙ ПЛІТКИ

Не бери участі в офісних інтригах і плітках. Інакше ти можеш різко зіпсувати власну репутацію в очах керівництва компанії і назавжди зачинити перед собою двері до успіху.

12. ПРОВІДНА ЛАНКА

Виконуй свої обов’язки так само, як і кращі працівники компанії. В іншому випадку ти не зможеш довести, що саме ти гідний високої посади.

13. ТОЧНІСТЬ – ВВІЧЛИВІСТЬ КОРОЛІВ

Не запізнюйся на роботу і дотримуйся термінів виконання завдань. Завжди підстраховуй себе запасом часу.

14. НЕ ПЕРЕСТАРАЙСЯ

Не намагайся стати незамінним. Інакше тобі доведеться забути про кар’єрне зростання. Чому? Тому що жоден начальник не захоче просувати і переводити працівника на підвищення, якщо він незамінний і на ньому тримається весь процес – така вже їхня психологія.

15. ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Одягайся так, начебто ти уже досяг поставленої мети. Нехай оточуючі тебе люди звикають до твого нового іміджу.

16. ГІДНА ОПЛАТА ПРАЦІ

Добивайся високої оплати своєї роботи. Високооплачуваний працівник більш помітний для керівництва, а це значно підвищує його шанси на успіх. Від високооплачуваного працівника чекають багато, і у нього більше можливостей проявити себе.

17. ПОГЛЯД ЗБОКУ

Не занурюйся в роботу з головою. Таким чином ти ризикуєш загрузнути у дрібницях, не помічаючи загальних результатів. Це неприйнятно для того, хто хоче стати керівником.

P.S. НЕ БІЖИ ПОПЕРЕДУ ПОТЯГА

Кортить якнайшвидше зайняти керівну посаду? Не поспішай поперед батька в пекло! Метушливість у цьому разі зіграє проти тебе. На все свій час. Якщо ця посада для тебе – вона буде твоєю, безсумнівно!