14 учнів та студентів Рівненщини - серед переможців конкурсу імені Тараса Шевченка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Чотирнадцять учнів та студентів з Рівненщини здобули призові місця у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

За результатами конкурсу жителі області здобули три перших, п’ять других та шість третіх місць.

«Щиро вітаю наших переможців. Ці талановиті діти та студентська молодь є гордістю не лише Рівненщини, але й всієї країни. Бажаю нових здобутків та перемог, впевнено йти до своєї мети та підкорювати нові вершини», - розповів в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Олександр Набочук.

Переможці конкурсу

ПІБ

Клас, курс

Назва закладу освіти

ПІБ вчителя, викладача

І місце

Коломис Юлія Іванівна

7 клас

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

Ничипорук Софія Миколаївна

11

 клас

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

Мордас Марія Федорівна

Марценюк Тетяна Вікторівна

5 курс

Національний університет «Острозька академія»

Хом’як Іван Миколайович

ІІ місце

Себа Христина Іванівна

5 клас

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

Савчук Катерина Вікторівна

Кушнір Христина Василівна

6 клас

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

Черуха Ірина Володимирівна

Андрієш Валерія Валеріївна

9 клас

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

Талащук Катерина Андріївна

10 клас

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

Венцурик Людмила Михайлівна

Баковчук Ірина Станіславівна

2 курс

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна

ІІІ місце

Долинська Наталія Ігорівна

6 клас

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

Тиндикевич Ірина Володимирівна         

Блищик Дарія Валеріївна

7 клас

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

Сівицька Галина Данилівна  

Царук Анна Миколаївна

8 клас

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  № 3 Рокитнівської районної ради

Щерба Валентина Матвіївна

 

Киричук Богдана Сергіївна

11 клас

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

Ющак Емілія Ростиславівна         

Кирилюк Іванна Юріївна

3 курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

Коженевська Людмила Мирославівна

Кухарук Світлана Вікторівна

 

 

2 курс

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

Кристопчук Тетяна Євгенівна