Різдвяна листівка-2015 (І етап)   - Конкурс

Різдвяна листівка-2015 (І етап)  Конкурс

07.12.2015, 14:30      Переглядів: 184285 Проголосувало: 17333

Перший етап інтернет-голосування конкурсу "Різдвяна листівка-2015" триватиме до суботи, 19 грудня 2015 року, до 23:59 год.

Усі бажаючі можуть голосувати за фото тих учасників, що сподобалися найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених учасників сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра.

За результатами голосування, згідно з кількістю відданих за конкурсантів голосів, буде обрано ТОП-12 найкращих, які пройдуть до другого етапу конкурсу і, відповідно, продовжуватимуть участь у змаганні за звання переможця.

Усі фіналісти отримають подарунки від торгової марки "ARTmodels", інтернет-порталу "ЧаРівне" та фотостудії "Like It Photo".

Увага!!! Важливо!!! Правила голосування!!!

Накручувати голоси за конкурсантів СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!!! Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів, під час кінцевого підрахунку будуть ВИРАХУВАНІ!!! За грубе порушення цього правила, а також за виявлення неповаги в бік організаторів конкурсу та інших учасників голосування організатори залишають за собою право ДИСКВАЛІФІКУВАТИ учасника.

Будь ласка, будьте чесними та поважайте себе та інших!