Голосування інтернет-проекту "ЧаРівне перевтілення" II сезон   - Конкурс

Голосування завершено

Тетяна Воронцова  

Знайомтесь з учасницею проекту для рівнян  «ЧаРівне перевтілення»Тетяною Воронцовою.

Тетяна працює медичним представником французької фармацевтичної компанії Санофі – Авентіс та медичним інструктором-волонтером ГО «Білі берети».

- Моя робота пов’язана зі спілкуванням з людьми, публічними виступами. Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Окрім того, веду активний спосіб життя, люблю подорожувати з родиною.

У гардеробі рівнянки переважає зручний одяг. Улюблений стиль – casual. Саме тому, нашій учасниці хотілося б проекперементувати з зачіскою, одягом і, водночас прослідкувати за модними тенденціями.

Нагадаємо, зміна образу учасників відбувається за допомогою «команди порятунку», кожен член якої є фахівцем у своїй сфері: стиліста, візажиста, перукаря та фотографа, які допомагають рівнянам змінити власний стиль.                 

          До перевтілення:                                                                     Після:

   

Як розповідає стиліст проекту Людмила Якимчук, Тетяна має жіночну фігуру, в неї чітко проглядається талія і це є іі перевагою, тому варто це підкреслювати.

Часто трапляється так, що жіноча фігура не підпадає під стандарти, вона має свої особливості, інколи це переваги, інколи - недоліки. І тоді на допомогу приходить така техніка як корекція фігури за допомогою одягу. Одяг можу сховати те, що показувати небажано, і навпаки - підкреслити те, що є вашою перевагою. Варто лише раз вивчити свою фігуру, навчитись підкреслювати свої переваги і приховувати недоліки, і ви матимете чітку уяву, що вам пасує, а що ні, який колір ваш, який вам не пасує, і який фасон для вас виграшний, а якого потрібно уникати.

У першому образі Тетяни стиліст скоректувала фігуру учасниці за допомогою вертикальних ліній на платті, та прикрас, які привертають на себе увагу і зміщують акценти.

 

 

- Тетяна має форму обличчя "квадрат", тому в її випадку потрібно уникати квадратних вирізів і квадратних форм в прикрасах, щоб це ще більше не підкреслило форму обличчя. Навіть якщо одягати вільні кофтини чи блузи, жакети чи легкі кардигани, підкресливши талію, образ буде значно жіночним і привабливішим. І пам`ятайте: те що потрібно приховати - ми затемнюємо, а те, що потрібно підкреслити - висвітлюємо. Тобто, якщо у вас вузенькі плечі і масивна нижня частина , ви обираєте світлий верх і темний низ, а якщо навпаки, широкі плечі і вузький таз, верх повинен бути темний, а низ - світлий. Вивчайте свою фігуру, визначайте свої переваги, правильно їх підкреслюйте і ви без сумніву будете неповторні і неперевершенні!

 

 


Одяг та сумка від магазину європейських виробників
"Oltre" ТЦ "Чайка", 2 пов

аксесуари від шоуруму "Boutique accessories" БЦ "Словацький"

візаж - Катерина Алексієвець

зачіска DNV studio - студія твого стилю 

фото Марина Худаніч

зйомки у фотостудії "КВАДРАТ" 

 

 Оксана КРАВЕЦЬ

Голосування інтернет-проекту "ЧаРівне перевтілення" II сезон  Конкурс

27.07.2015, 09:57      Переглядів: 16017 Проголосувало: 835

Інтернет-голосування конкурсу триватиме з 27 липня по 10 серпня 2015 року включно.

Голосувати можна ТУТ 

Усі бажаючі можуть голосувати за фото тих учасників, що сподобалися найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсанток сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

УВАГА!  ВАЖЛИВО!

ПРАВИЛА ГОЛОСУВАННЯ!!!

Накручувати голоси за конкурсантів суворо заборонено!!! Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів, під час кінцевого підрахунку будуть вирахувані!!! За грубе порушення цього правила, а також за виявлення неповаги в бік організаторів конкурсу та інших учасників голосування організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасника.