Голосування інтернет-проекту "ЧаРівне перевтілення" II сезон   - Конкурс

Голосування завершено

Іванна Овсійчук  

Знайомтесь з учасницею проекту для рівнян «ЧаРівне перевтілення» Іванною Овсійчук.

Іванна працює у Рівненському МВ УМВС, займається правоохоронною діяльністю, закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ, факультет підготовки слідчих, спеціальність правознавство.  

У гардеробі рівнянки переважає зручний одяг. Між тим, учасниця проекту завжди дбає, аби виглядати модно та стильно.                

          До перевтілення:                                                                     Після:

  

Нагадаємо, зміна образу учасників відбувається за допомогою «команди порятунку», кожен член якої є фахівцем у своїй сфері: стиліста, візажиста, перукаря та фотографа, які допомагають рівнянам змінити власний стиль.

Як розповідає стиліст проекту Людмила Якимчук, цього разу метою роботи команди було насамперед показати, що навіть діловий стиль може буде жіночним і не менш ефектним

Так як професія Іванни вимагає певного дрес-коду, у першому образі стиліст обрала діловий стиль.

- В такому випадку, контрасність кольорів мусить бути відповідною до вашого типу зовнішності, а от для того щоб додати стильності образу, раджу використовувати яскраві аксесуари: взуття, сумочку чи годинник. Але це мусить бути щось одне.

 

 

У повсякденному житті Іванна рідко дозволяє собі одягати maxi-плаття, а тому  для другого образу було обрано довге плаття з якісної натуральної тканини.

 - В такому платті влітку відчуваєш себе впевнено, яскраво та комфортно. Воно завжди в тренді, скроєне українським дизайнером, і вироблене в Украіні, що двічі приємніше. А головне, увага з боку чоловіків у цьому вбранні - гарантована!- запевняє Людмила Якимчук.

 

 


Одяг від магазину"Lady Like"  у ТРЦ "Злата Плаза"
та"А-Tan" у ТЦ "Екватор" 

Взуття від "ROMA" ТЦ "Екватор"

аксесуари від шоуруму "Boutique accessories" БЦ "Словацький"

візаж - Катерина Алексієвець

зачіска DNV studio - студія твого стилю 

фото Марина Худаніч

зйомки у фотостудії "КВАДРАТ" 

 

 Оксана КРАВЕЦЬ

Голосування інтернет-проекту "ЧаРівне перевтілення" II сезон  Конкурс

27.07.2015, 09:57      Переглядів: 16035 Проголосувало: 835

Інтернет-голосування конкурсу триватиме з 27 липня по 10 серпня 2015 року включно.

Голосувати можна ТУТ 

Усі бажаючі можуть голосувати за фото тих учасників, що сподобалися найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсанток сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

УВАГА!  ВАЖЛИВО!

ПРАВИЛА ГОЛОСУВАННЯ!!!

Накручувати голоси за конкурсантів суворо заборонено!!! Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів, під час кінцевого підрахунку будуть вирахувані!!! За грубе порушення цього правила, а також за виявлення неповаги в бік організаторів конкурсу та інших учасників голосування організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасника.