Голосування інтернет-проекту "ЧаРівне перевтілення" II сезон   - Конкурс

Голосування завершено

Олена Точилкіна  

Знайомтесь, з учасницею проекту для рівнян  «ЧаРівне перевтілення» Оленою Точилкіною.

Олена працює бухгалтером.

- Мій спосіб життя  – мабуть як у всіх працюючих матусь: домівка, робота, діти .Я мама 2-ох хлопців – 11 і 4 років. У вільний час займаюсь кардмейкінгом, скрапбукінгом, роблю прикраси з полімерної глини, брелоки з намистин. У проект звернулась для того, аби  навчитись обирати свої фасони та кольори,адже хочеться виглядати гарно, стильно, привабливо, і головне, щоб все пасувало.  - так пише про себе наша учасниця.

Нагадаємо, зміна образу учасників відбувається за допомогою «команди порятунку», кожен член якої є фахівцем у своїй сфері: стиліста, візажиста, перукаря та фотографа, які допоможуть рівнянам змінити власний стиль.                 

          До перевтілення:                                                                     Після:

 

Стиліст проекту Людмила Якимчук наголошує: зовнішній вигляд Олени має "говорити" оточуючим, що їй можна довірити кошти, а також документи, пов`язані з ними.

В першому образі використаний прийом зменшення об`єму за рахунок зосередження уваги на принті і чорного кардигану поверху. Пам`ятайте, все, що ви хочете підкреслити ви висвітлюєте, а що потрібно приховати ,- затемнюєте.

Даний прийом візуально дозволяє зменшити об`єми, а колір "до лиця" кожен повинен підбирати враховуючи свої індивідуальні особливості. І в першому, і в другому випадку я обрала кардиган майже однаково крою, він не має застібок, і з ним можна креативити : носити на "розпашку", підпоясувати тоненьким ремінцем різних підходящих кольорів, заколювати брошкою чи англійською булавкою по-різному "підхоплюючи" кінці "полочок".

 

 

Він робить додаткові вертикальні лінії в образі, асиметричні кінці полочок відволікають увагу від проблемних зон...тому обираючи таку річ у свій гардероб пам`ятайте, що довжина кардигану по боковому шві має закінчуватись у точці самої широкої лініі стегон.

 

 

І як завжди не забуваємо про прикраси і аксесуари(сумочки, взуття) - адже вони створені для жінок і будь-який образ, навіть самий нейтральний можна зробити ідеальним лише завдяки маленьким деталям.

 


Одяг наданий партнерами: відділ якісного жіночого "OLTRE" (ТЦ"Чайка")

взуття та аксесуари : відділ італійських виробників "ROMA" ( ТРЦ Екватор) 

аксесуари від шоуруму "Boutique accessories" БЦ "Словацький"

візаж - Катерина Алексієвець

зачіска DNV studio - студія твого стилю 

фото Марина Худаніч

зйомки у фотостудії "КВАДРАТ" 

 

 Оксана КРАВЕЦЬ

Голосування інтернет-проекту "ЧаРівне перевтілення" II сезон  Конкурс

27.07.2015, 09:57      Переглядів: 16654 Проголосувало: 835

Інтернет-голосування конкурсу триватиме з 27 липня по 10 серпня 2015 року включно.

Голосувати можна ТУТ 

Усі бажаючі можуть голосувати за фото тих учасників, що сподобалися найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсанток сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

УВАГА!  ВАЖЛИВО!

ПРАВИЛА ГОЛОСУВАННЯ!!!

Накручувати голоси за конкурсантів суворо заборонено!!! Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів, під час кінцевого підрахунку будуть вирахувані!!! За грубе порушення цього правила, а також за виявлення неповаги в бік організаторів конкурсу та інших учасників голосування організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасника.