Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Юрій Вознюк та мама Антоніна Леонідівна  

Мамуля народила мене у 33 роки. Відразу після народження я захворів, на той час майже не виліковною хворобою - стафілокок (зараження крові).

Завдяки неймовірній енергії моєї матусі та професійним діям, тоді ще молодого дитячого хірурга Мартинюка Валентина Федоровича (на сьогодні це заслужений лікар України та людина 2017 року у номінації «лікар» в місті Луцьк) вдалося викарабкатись.

Мама дала мені життя 31 січня 1980 року, в кінці квітня стало зрозуміло, що хворобу подолано, і вже 6 травня, на Юрія мене охрестили. У ті часи ця "процедура" була досить небезпечна, але батьки із дідусем успішно із цим справились.

На першому фото ми із мамусею на її батьківщині у смт Володимерець. Сучасне ж фото зроблено на сімейному святкуванні. Тут мамі 71 рік. Можливо я заангажований, але на мою точку зору мама виглядає набагато молодшою.

Ми із нею зв‘язані невидимими ниточками, безмежно люблю її та ціную!

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 22304 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.