Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Виноградова Яна та мама Тетяна Євгенівна  

Моя матуся найкраща жінка , найдорожча розкіш на світі. Вона така ніжна, добра, сильна, чуйна, справедлива, красива, цікава, приголубить та заспокоїть, і я ще довго можу продовжувати цей список епітетів та характеристик. У неї ласкаві руки, наймиліша посмішка і любляче серце.

З нею завжди добре, затишно і тепло. Це моя найкраща подружка, моя фея,,моє сонечко в небі,,моя нічна зірочка. З нею я завжди відчуваю себе дитиною, скільки б мені років не було. Мама-це любов:найдорожча,найкраща,найміцніша. Я пишаюся, що я її дочка. І не дивлячись ні на що, безмежно її люблю.

Мама задивилася у даль.
Мамо, на твоїх устах печаль.
У очах твоїх живуть гаї,
А у голосі співають дитинства солов’ї.
Ців-ців! Тихо-тихо відганя від доні лихо.
Трохи вітру, трохи літа, щоб солодко спалось дітям.
Ців-ців! Тихо-тихо відганя від доні лихо.
Трохи вітру, трохи літа...

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 24036 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.