Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Максимчук Оксана та мама Ірина Олександрівна  

Мою маму звати Любчик Ірина Олександрівна.

На фотографії з дитинства зображені я, мама та моя сестричка. Наша мамуля найкраща у світі, добра, весела, сучасна. Скоро їй тільки 45 років, а вона вже щаслива бабуся двох чудових внучок. Мама - це найрідніша людина у світі, завжди пробачить та підтримає. Я з сестричкою це знаємо як ніхто інший, тому що у минулому році стали теж мамами.

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 22299 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.