Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Локшук Ірина та мама Марія Іванівна  

Село Тишквіці Городенківського району Івано-Франківської області – чарівний покутський край, де народилися і мама, і я. Проте, Рівне приймає будь-кого, хто може стати корисним для нього. Рівне – це місто, де себе реалізують сотні жителів… Головне, мати бажання і розвиватися!

Цього року наша мама, Марія Іванівна Пронич, святкуватиме своє 60-річчя. Я використовую словосполучення «наша мама», адже, у мами нині двоє дорослих дітей, я та мій молодший брат. Оскільки рік є ювілейним у житті нашої сім’ї, з радістю відгукнулася до участі у фотоконкурсі «Моя Мама». Це своєрідний подарунок напередодні сімейного свята.

Сучасне фото зроблено на відкритті моєї персональної виставки «Різнобарв’я твоє, Україно!» у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (2017 р.). Щасливі моменти у нашому житті. Мама завжди поруч!

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 22306 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.