Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Кривко Катерина та мама Тетяна Володимирівна  

 Було дуже важко обрати фотографію з мого дитинства, оскільки кожен знімок має свою історію, свій клаптик тепла та спогадів. Перше фото я обрала, тому що воно дуже позитивне і сонячне! Ми були на пікніку.

Друге фото було зроблене приблизно через 13-14 років. Перше вересня. Я одягнена у вишиванку, вишиту моєю матусею.

Моя мама неймовірна! І я дуже сильно люблю. Вона моя підтримка, моє надійне плече, мій порадник і моя подруга. Ми дуже близькі з нею. Гадаю, для того, аби описати мою любов до неї, у світі забракне слів!

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 22311 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.