Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Григор`єва Лариса та мама Людмила Павлівна  

Я керівник Центру Дитячого Фітнесу Ларус, сертифікований інструктор з дитячого фітнесу, майстер спорту України з художньої гімнастики, віце голова федерації художньої гімнастики України.

Мама за фахом економіст. Однак так склалося, що більшу частину своєї трудової біографії їй довелося присвятити справі захисту міста від пожеж. Д

овгий час вона була головою добровільного пожежного товариства Рівного. Потім працювала керівником гуртка юних пожежників у міському центрі учнівської молоді. А після виходу на заслужений відпочинок організувала у школі №2 єдиний в Україні Музей дружин юних пожежників, де нині працює завідувачкою.

Втім, пожежна справа — не єдиний спосіб її самовираження, нею було ствоено громадську організацію «Центр дозвілля дорослих «Ретро».

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 22309 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.