Фотоконкурс "Моя Мама"    - Конкурс

Голосування завершено

Готліб (Омельчук) Іванна та мама Наталія Петрівна  

 На першій світлині ми з мамою у гостях у бабусі у Перебродах Дубровицького району.

Це був 1992 рік. Саме там народилася моя найрідніша. На сучасному фото мамуля поруч у найщасливіший для мене день (24.05.2015).

Мама – це мій вірний друг, порадник та захисник. Саме завдяки її підтримці крокую життям впевнено та щасливо. Вона мій Ангел-охоронець, який завжди поруч. А якщо не поруч, то її слова підтримки чую у слухавку телефону щодня. Безмежно люблю та ціную її. Нині мама допомагає мені у вихованні моєї донечки.

Фотоконкурс "Моя Мама"   Конкурс

16.04.2018, 08:05      Переглядів: 22312 Проголосувало: 3382

 Сайт "ЧаРівне.інфо" розпочинає інтернет-голосування у фотоконкурсі до Дня Матері "Моя Мама"."

Голосування розпочнеться 16 квітня та триватиме до 1 травня.

Нагородження переможців відбудеться на фіналі конкурсу "Пузата мама" , 5 травня 2018 року.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожну подяку, що сподобалася найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Увага!!!

Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів під час кінцевого підрахунку голосів будуть вирахувані!!!

Лідери народного голосування отримають у подарунок Сертифікати на емоції - сімейні вечері у найкращих закладах міста, а переможець - сімейну фотосесію від кращих фотографів Рівного у найкращій фотостудії.