"Кращий лист до святого Миколая"   - Конкурс

Голосування завершено

Ретьман Тетяна  

Привіт святий Миколай!

Пишу тобі і радію, адже я вірю в тебе і до нині (хоча маю вже донечку 6-ти років ). Ти знаєш, я зараз просто посміхаюсь, пишучи тобі. Це так дивно, коли ти можеш щось попрохати і нічого не віддавати натомість. І знаєш, а я все одно вірю, що все збудеться, бо напевне, я ніколи не перестану заглядати під подушку сама.

Навіть не знаю з чого почати, так багато хочу, але ні знаю. Колись в дитинстві мене моя мама запитала, що я хочу : бути здоровою і бідною чи багатою і хворою (це після істерики яку я влаштувала, не отримавши бажаної ляльки), і знаєш, що я відповіла? Звісно знаєш… Тому прошу тебе міцного здоров`я своїй родині і собі, і всім людям на цій планеті. От якби можна було вилікувати всіх хворих і дорослих, і малих, тоді б наш світ наповнився б посмішками веселого і безтурботного дитинства, а також посмішками життєвого досвіду і мудрості.

Ще хочу тебе попросити за всіх діток. Прошу, щоб у кожної дитинки були мама і тато, адже не можливо просто жити, бачачи, як діти жебракують чи дивляться тими бездонними очима, наповненими болем і водночас надією, з екранів телевізорів, шукаючи батьків, а тепер і МИРУ. Можливо я тебе дуже багато прошу, Миколаю, але якщо ти прочитаєш мого листа і виконаєш хоча б невеличку часточку цього, то напевно, зірки на небі засвітяться яскравіше і ще краще осяють шлях до наших домівок.

 

 

Тетяна Р.

"Кращий лист до святого Миколая"  Конкурс

13.12.2016, 08:00      Переглядів: 16318 Проголосувало: 1624

З 13 по 19 грудня 2016 року на порталі "ЧаРівне.інфо" триватиме онлайн-голосування у конкурсі «Кращий лист до святого Миколая» від матусь і татусів.

Усі бажаючі можуть проголосувати за кожен з листів, що сподобався найбільше, один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених конкурсантів сьогодні, Ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Відтак, переможець визначиться за кількістю відданих за нього голосів.

Автор найкращого листа на думку відвідувачів нашого сайту отримає у подарунок романтичну вечерю на двох у найвищому панорамному ресторані Рівного «Skybar Manhattan». Крім того, на призерів конкурсу, а також усіх інших учасників чекають чудові подарунки і від інших партнерів: ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», компанії «Тигрес», масажного кабінету «Aura Room», агенції дитячих свят «Кукуся», школи раннього плавання «Nemo», Парку сімейного відпочинку «Sky Up», готельно-розважального спортивного комплексу «Хутір», масажного кабінету «Професійний масаж» на Петлюри, 6а та інших.

Організатори:

 

Головний партнер:

Партнери: