Торгова марка ARTmodels®   - групи

Перший етап інтернет-голосування конкурсу "Різдвяна листівка-2015" триватиме до суботи, 19 грудня 2015 року, до 23:59 год.

Сьогодні, 31 серпня 2013 року – нам чотири роки!

У рівненському парку ім. Т. Шевченка організують практику йоги.

У понеділок, 9 вересня, у Міжнародний день краси у Рівному відбудеться фінал Шостого Найбільшого міського конкурсу краси «Перлина Рівного 2013». Відтак, до участі у кастингу конкурсу запрошуються молоді чаРівні незаміжні рівнянки, віком від 16 до 26 років.

Вчора у Рівному у міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка вперше пройшов міський Фестиваль шашлика «Чарівний мангал-2013».

Маленькі рівняни на відкритті дитячого розважального центру «Мультіпарк» пройшлись модельним подіумом.

Нещодавно у Чернівцях завершився Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Міні світ краси України 2013». Вже не вперше перемоги на цьому престижному конкурсі здобувають і наші юні рівненські дівчата.

Сьогодні на порталі «ЧаРівне.інфо» стартувало інтернет-голосування ІІІ Обласного Фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного-2013», фінал якого відбудеться вже наступної неділі, 9 червня, на сцені міського Палацу дітей та молоді.

Минулої суботи у Національному університеті «Острозька академія» на Рівненщині пройшов молодіжний форум «Проектні дні». Відтак, понад 80 учасників з усієї України мали нагоду представити свої соціальні, бізнесові, благодійні та мистецькі проекти.

Цьогоріч четверо маленьких рівнян – 2 хлопчики та 2 дівчинки - представлятимуть Рівне під час ХII Національного конкурсу краси і талантів «Принц та Принцеса Країни 2013», який відбудеться вже завтра, 30 квітня, у Полтаві.

 1 2 3 » 

АГЕНТСТВО МОДЕЛЕЙ ARTmodels – це потужний професійний осередок краси, стилю, творчості, позитиву і гармонії. Наші моделі беруть участь у рекламних фото- й відеозйомках, модних показах, кращих мистецьких і культурних заходах області та міста, співпрацюють із відомими не лише в Україні, а й у всій Європі, брендами… За плечима вихованців ARTmodels величезна кількість перемог на Всеукраїнських, Національних та Міжнародних конкурсах.

Ми виховуємо не просто професійну модель, а успішну особистість. Врода, позитив, мудрість, енергія, креатив, гармонія і наполегливість – ось 7 ключових понять, які складають основу філософії Aгентства моделей ARTmodels.

ДЕТАЛЬНО про Школу моделей ARTmodels:

запрошуємо на навчання хлопців та дівчат, а також дітей віком від 4 років. Наша школа – це поетапне формування гармонійної творчої особистості. Основна ціль навчання – дати можливість кожному вихованцю школи моделей відчути свою унікальність і той напрямок, у якому варто максимально розвиватися.

• Програма навчання складається з 10 дисциплін (дефіле, фотоклас, етикет, хореографія, акторська майстерність та ін.), які допоможуть вам або вашій дитині проявити себе у різних напрямках: модель, стиліст, дизайнер, режисер, ведучий, художник … і реалізувати свої ідеї на практиці.

• Наші педагоги – команда кваліфікованих майстрів своєї справи з багатим досвідом та креативним підходом до процесу навчання.

• Під час навчання вихованці школи моделей беруть участь у різноманітних мистецьких акціях, fashion-заходах, рекламних зйомках, інших проектах міського, Всеукраїнського, Міжнародного рівня.

• Спеціально для вихованців школи моделей розвиваючі майстер-класи проводять найуспішніші та найвідоміші рівняни, а також досвідчені гості з різних куточків України.

• По закінченню курсу навчання випускникам школи моделей видається Сертифікат.

• Усі вихованці школи моделей після проходження курсу навчання залучаються до участі в різних проектах.

• Кращі випускники запрошуються до постійної професійної співпраці, з ними укладається угода.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛ.:
(0362) 64 25 74, 067 360 51 22

НАША АДРЕСА:
м.Рівне, вул.Курчатова,34, офіс 208
e-mail:artmodels@ukr.net
www.artmodels.com.ua

http://vk.com/agencyschoolmagazineartmodels

 

http://www.artmodels.com.ua