ЛІТЕРАТУРА.rv   - групи

У п`ятницю, 18 жовтня, о 20 год. у Рівному пройде перша поетична вечірка "Помідорник".

Приїзд Юрія Іздрика до Рівного був давноочікуваним для великої частини молоді, але не всі були готові, що програма виступу стане такою гучною. Адже Іздрик прибув не сам, а разом із гуртом "DrumТиАтр", який вони спільно із Григорієм Семенчуком започаткували як арт-проект кілька років тому.

У суботу, 10 серпня, о 23 год. у Рівному у багатозальному кінотеатрі "Мультиплекс" у кіноцентрі "Ера" (вул. Гагаріна, 51) відбудеться літературно-музична презентація «DrumТиАтр» від Юрка Іздрика та Григорія Семенчука.

У неділю, 7 квітня, о 14 год. у Рівному в приміщенні Молодіжного експериментального театру "МЕТР" (вул.Соборна, 14а) відбудеться відкрита творча зустріч із молодим львівським письменником Олегом Куліковим в рамках презентації його дебютної збірки «Наслідки надмірного вживання кави».

27 та 28 березня до Рівного завітає сучасний український письменник та професійний мандрівник Максим Кідрук, який відвідав понад 30 країн світу, зокрема Нову Зеландію, острів Пасхи та країни Латинської Америки, Близького Сходу, Африки тощо.

Прізвище молодого поета часто збиває спантелику. І справді, Тарас Малкович – старший нащадок відомого в Україні поета, видавця та директора «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Івана Малковича. Услід за відвіданими міста Рівне старшого Малковича, цієї суботи приїде молодший. 23 березня у 17-00 у кав`ярні-книгарні "CALAMARIUS" (вул. П.Могили, 18) відбудеться творчий вечір та презентація дебютної книжки Тараса Малковича «Той, хто любить довгі слова».

Минулої п’ятниці у Рівному відбувся творчий вечір відомих українських письменників, видавців та громадських діячів Братів Капранових. Нам вдалося поспілкуватися з близнюками після творчого вечора. Відтак, спеціально для ЧаРівне.інфо вони розповіли про свою творчість, нюанси програми «Любіть українок», новий стиль «кобзареп», ставлення до Рівного та рівнянок та поділилися ексклюзивною інформацією про їх нову книгу.

Письменники, видавці та громадські діячі Брати Капранови у Рівному - часті гості. Зазвичай, вони приїздять на різноманітні заходи, пов’язані зі Всеукраїнським аматорським кінофестивалем «Двері». Але минулої п’ятниці вони вперше провели у Рівному творчий вечір.

У п’ятницю, 15 березня, о 15:45 год. у Рівному в актовій залі РДГУ (вул. Остафова, 31, 2-й поверх) успішні видавці та відомі українські письменники брати Капранови спілкуватимуться зі студентами РДГУ, поціновувачами літератури та просто усіма бажаючими. Під час зустрічі з рівнянами вони презентують свою нову програму «Любіть українок».

 1 2 » 

 

 Молодіжна громадська організація, що прагне внести свою лепту у розвиток літературного життя рідного Рівного.