Фотографи Рівного   - групи

У Рівному завершився конкурс «Кращий молодий фотограф Рівного», який проводила молодіжна платформа «Яскраво». Відтак, вчора у Рівному в галереї сучасного мистецтва «Щілина» відбулося відкриття фотовиставки «Світлосила» за результатами конкурсу, де експонуються його кращі роботи.

У Рівному в студії «У фарватері істин» перезентували два масштабні фотопроекти: Другий Кубок Рівного з фотомистецтва "Я люблю своє місто, я люблю свій край" та VIII Міжнародний Салон художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2013". Традиційно їх організатором є фотостудія "У фарватері істин" та клуб «Простір фото» на чолі зі своїм керівником та натхненником - фотохудожником Олександром Харватом.

Загальноміський рейтинг популярності “Зірка Рівного” цьогоріч не відбудеться! Натомість організатори приготували для рівнян інший сюрприз.

Завтра, 27 березня, о 12 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація нового фотоальбому відомого рівненського фотохудожника Олександра Харвата під назвою "Пересопниця. Батьківщина української Першокниги".

Сьогодні, 19 березня, о 16 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки клубу «Простір фото» «Жінка – це …». Захід проводять фотоклуб «Простір фото» та Рівненський обласний краєзнавчий музей.

У лютому група наших рівненських фотографів на чолі із відомим фотохудожником Олександром Харватом їздили до Венеції на всесвітньо відомий Венеціанський карнавал, який цього року тривав з 26 січня і до 12 лютого. Повернувшись, вони поділилися своїми незабутніми враженнями.

Вчора у рівненській фотогалереї «Час» відкрилася підсумкова експозиція фотографій місцевих фотомитців. До виставки увійшло близько сотні робіт 14 фотографів Рівненщини – членів Рівненської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Минулими вихідними у Рівному пройшло неординарне, оригінальне та унікальне шоу для усіх поціновувачів художнього та фотографічного мистецтв. В ресторані готелю «Мир» відбувся перший в Україні перформенс, де вживу, на очах у всіх присутніх, відомий київський художник Володимир Гарбуз створив картину з натури оголеної дівчини в жанрі «естетичне ню». Це доволі екстравагантне для Рівного шоу ініціював та організував відомий місцевий фотохудожник Олександр Харват.