Маленькі квасилівчани позбавлені лікарської допомоги

10.07.2013, 11:37      Переглядів: 1241

Понад півтори тисячі квасилівських дітей позбавлені фахового медичного огляду лікарем педіатром. Вже не перший місяць прилеглий до Рівного населений пункт живе без дитячого лікаря, а його функції виконує інший спеціаліст.

Наприкінці квітня я звернувся в управління охорони здоров`я Рівненської облдержадміністрації з проханням знайти спеціаліста для фахового лікування маленьких квасилівчан.

Відтак, начальник обласного управління Віталій Бойко пообіцяв, що після 10 травня проблему вирішать, хоч, зізнався, що з кадрами є проблема. Відповідно було дане доручення заступнику начальника облуправління Ігорю Добровольському щодо вирішення питання. Але, до цього часу, на кінець червня, ця кадрова проблема не вирішена. Неодноразові звернення до керівництва обласної медицини результатів не дали. Оптимізовувати галузь і, знищуючи її легше, ніж забезпечити належне медичне обслуговування, яке гарантує Конституція України.

На останній сесії Рівненської обласної ради депутати підтримали мій депутатський запит щодо забезпечення смт. Квасилова дитячим лікарем.

Степан МОЛЧАН

 

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні