10 причин подарувати дитині в`язану іграшку

11.12.2018, 14:52      Переглядів: 1257

Майстер, створюючи іграшку власноруч, вкладає у неї турботу та любов.

❤️Кожна іграшка ручної роботи унікальна. Навіть якщо зв`язати дві однакові іграшки, врезультаті вони всеодно стануть різними.

Хендмейд можна порівняти з теплим листом, старанно написаним від руки. Тоді як фабричний подарунок, всього лише надруковане на звичайній листівці привітання.

❤️В кожної іграшки є своя історія, яка народжується не на шумній фабриці, а у затишній домашній атмосфері в руках умілого майстра.

Іграшки ручної роботи - це відмінна якість і увага до кожної деталі, оскільки майстри, як правило, бережуть свою репутацію і не зацікавлені в тому, щоб їх робота розвалилася вже завтра.

❤️ Хендмейд – це маленький витвір мистецтва за доступною ціною.

 

Хендмейд має право на частинку божевілля. Виробники часто бояться випускати незвичні речі, побоюючись, що вони не будуть продаватися. А майстра креативність надихає та робить його не схожим на інших, а відтак задовільняє найнезвичніші смаки.

❤️Річ, зроблена власноруч, надихає на творчість свого власника і його оточення 

В`язана іграшка, ніби має свою душу, яку вклав у неї майстер, тому, вона оживає у руках малечі і стає однією з найулюбленіших. Уявіть лише, як маленькі дитячі ручки токраються до теплої в`язаної іграшки, а не до холодного пластику, і на обличчі крихітки з`являється ніжна посмішка)

❤️ Іграшка ручної роботи - один з найкращих способів проявити свою турботу і любов. 

Руслана БРОНОВИЦЬКА

 

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні