Країни, які варто побачити хоч раз у житті!

01.08.2018, 10:03      Переглядів: 863

Подорож- одне слово, а скільки всього прекрасного ви можете відчути при одній думці про нього. Адже вони нам дарують не аби які емоції, відкривають нові можливості, розвивають мислення.

Це те на, що зазвичай мало часу, це те що завжди відкладається, але якщо й ви і вибрались, то завжди перед вами стоїть питання: “Куди поїхати?” Звісно найпростішим є звернутись у турфірму, але там вам запропонують хороші але надто банальні тури до Турції чи Єгипту/

Тому, якщо ви поціновувач чогось незвичайного, цікавого, то ми готові вам запропонувати список країн, які варто побачити хоч раз у житті!

І перша в цьому списку буде сонячне місце пасти та вина- Італія- країна розмаїття. У ній є і довжелезні пляжі, і високі гірські пасма з зазубленими гребенями, і спекотне літо на півдні, і морозна зима на півночі.
Ніяка інша країна Європи не має більше вулканів, чим Італія.

На острові Сицилія знаходиться найвищий діючий вулкан Європи — Етна (висота 3340 метрів). Крім нього є і кілька інших діючих вулканів на території Італії, такі як Везувій, Стромболі, Вулькано, Марсилием. Італія п’ята найбільш відвідувана країна у світі. Щороку Італію відвідують понад 50 млн туристів, неймовірна цифра скажете ви, а я в свою чергу представляю вам декілька цікавих фактів, які здатні надихнути до візиту в цю дивовижну країну.

Цікаві факти про Італію:
Чи знали ви, що італійські чоловіки бояться своїх жінок?! Причин на це є не мало, та й це склалось історично, але головна причина та, що якщо чоловік у шлюбі, і в них є спільні діти, то при розлученні жінка отримує понад 75% майна, враховуючи бізнес, нерухомість і всі активи чоловіка. В італійських кафе часто можна побачити безкоштовний міні шведський стіл з різними канапками, чипсами, і тд.

В італійські банки можна зайти лише знявши з себе весь метал і ввести відбитки пальців.Придбати стартовий пакет можна лише при наявності паспорта.В кожному італійському регіоні говорять на різних діалектах. До сих пір 20% населення Італії не розуміють офіційної мови. Тут немає бездомних тварин.

Відсутні дитячі будинки. Адже їх закрили в 2006 році. Ні, це не означає, що тут немає сирот і що ними ніхто не займається. Вихованням дітей, які залишились без батьків займаються так названі “каза фамілья”( дім сім`ї ). Як правило там є фігури мами і тата, а між дітьми встановлені сімейні, братські відносини. Діти та дорослі живуть як одна велика сім`я . Девіз “Casa familia” - дати сім`ю тому, хто її потребує.

Форму італійським поліцейським шиє бренд Прада.
Раніше компанія Lamborghini була відома як компанія яка випускає трактори.

В Італії потрібно завжди брати чек про оплату, вийшовши з кіоску з періжком в руці вас може затримати поліції і запитати де ви його придбали, а при відсутності чеку- виписати штраф.
Італія має більше відомих модельєрів, ніж будь-яка інша країна, такі як Gucci, Prada, Versace , Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Ermenegildo Zegna, Gianfranco Ferr Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli, Fendi, Valentino, Trussardi, Бенеттон.

Ватикан ( держава в державі ) — це єдина держава в усьому світі, ворота якого на ніч закриваються. Там є своє власне радіо, гроші, телебачення, поштові марки і навіть армія (Швейцарські гвардійці).

Це лише декілька фактів про цю країну, але я впевнена відвідавши її особисто ви обов`язково доповнити цей список не одним десятком цікавих фактів, адже як писав Джузеппе Верді “Можете забрати собі весь світ, але залиште мені Італію”

"Світ – це книжка і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку". – Св. Аугустин.

Римма Гавриленко

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні