Тарасюк сказав – Тарасюк зробив!

10.04.2013, 15:15      Переглядів: 4154

Не пройшло і чотири роки, як сьогодні вранці на заяви рівнян почали дієво відповідати. Чи то Пасхальний подарунок, чи той, хто треба, знову підвернув ногу на аварійних сходах, що ведуть до 17-ого будинку по вулиці Чехова, – уже не секрет…

Обіцянки відремонтувати аварійні сходи тривали довго. Настільки довго, що точна «сходинковтратна» дата почала коливатися між 2009 і 2010 роками. Просто хтось украв рейки, а сходи без них жити не захотіли: тріснули і провалилися… Тоді на заяви рівнян ніхто не реагував. А коли, піднімаючись у під’їзд, переступати дірки стало неможливо навіть гімнасту, люди пішли не до господарників, які за це повинні відповідати, а до журналістів.

Поспілкуватися із начальником ПП «ВВ» не вдалось. Телесюжет про горе-сходи вийшов у ефір із перешкоджаннями: телефони студії розривалися, як і мобільний журналіста, ледве не з заборонами говорити про ЖКП ПП «ВВ» у новинах. 

Коли ж буря втихла, колядувати для інтерв’ю довелося знову… На той час, заступник начальника ПП «ВВ» - Микола Ніколайчук, традиційно продовжив справу свого керівника відмовами спілкуватися. Але за кілька хвилин молодий і чорнобровий, із хорошими перспективами у майбутньому, пан Микола, згадав ЗУ «Про інформацію», і дуже швидко змінив свою думку, щось-таки наобіцявши для диктофону: «Я працюю нещодавно, але, на жаль, просто не встигаю фізично зайнятися усіма питаннями, які турбують мешканців. Але бажання виконувати свою роботу є. Отож, як тільки стане тепло, і погода дозволятиме відремонтувати сходи, вони одразу будуть полагоджені…» Наступного дня дірку в сходах закрили дошкою. Сніги танули двічі, а дерев’яна дошка лежала-гнила, стрибала, як матрац радянських ліжок і підспівувала тріскотом під ногами… 


Мана небесна зійшла, і господарникам ПП «ВВ» уже не потрібно було виконувати свою обіцянку та встигати усе «фізично», тому що будинок раптово передали іншому ЖЕКу…
«Избушка повернулась к лесу задом, а к журналисту – передом», і для інтерв’ю вийшов начальник того самого «нового» ЖКП «Західне» - Микола Тарасюк. Не було ні відмов спілкуватися, ні хамства, як це часто буває після запитань… Усе спокійно, чітко і ясно: «Я розумію, що «ПП «ВВ» там нічого не робив, бо я бачу, що там дійсно нічого не зроблено в будинках, і люди не платили. Але я теж не можу взяти гроші з інших будинків. Тих коштів, які ми зараз маємо, вистачає лише розрахуватися з електроенергією, заплатити двірнику та виконати певні аварійні роботи, тому що проплата іде на рівні 50%. А сходи потребують суттєвих вкладів…»


І ось квітневий ранок 2013-ого шокував нарешті порадував капітальним ремонтом сходів… Де ж грошове дерево проросло? На одвічно цікаве запитання «За які гроші?», начальник ЖКП «Західне», Микола Тарасюк, пояснив:
- Мешканці почали закривати свої борги, і за І-ий квартал сплачено на рівні 82%. Відтак є з чого взяти необхідну суму для ремонту сходів. Але це ще не все: три квартири поскаржилися на протікаючий дах, тобто для ремонту є ще три дахи. Для полагодження треба близько 8000 грн. І ми далі працюємо за схемою: «платіть вчасно, і все буде», адже меценату, який подарує кошти для ремонту проблем того чи іншого будинку немає.

Та ось що робити, якщо ті три квартири сплачують вчасно, та страждають через інших – уже риторичне питання.
 

Дар’я ПАНФІЛОВА 
 

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні