Юнацький окружний табір «Поліська Січ»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З 4 по 16 липня у лісах села Руда-Красна проходили вишкілн овобранці “Поліської Січі”, які готувалися до боротьби за волю рідного краю та самовдосконалювалися на засадах пластової методи.

Табір “ПоліськаСіч” зібрав учасників з 4 областей України. Близько 200 рекрутів було поділено на три підтабори, котрі працювали окремо, аби досягти спільної мети. Щодня вони отримували бойове завдання, успішність виконання котрого залежала від активності та навиків окремих роїв та чот.

Програмабуланасиченою та цікавою. Учасники слухали гутірки по піонірці, ПМД та табірництву, одразу маючи змогу закріпити знання на ділі. Цікавим досвідом став візит волонтерів з ЗСУ, котрі навчили правильно доглядати за зброєю та користуватись нею. Найзразковіші рекрути Поліської Січі мали унікальну змогу стати учасниками стрільб на рівненському полігоні. Решті ж це стало чудовим поштовхом працювати краще та старанніше. Дівочий та хлоп’ячий під табори також відбули денну мандрівку до Клеванського замку та сплав, а для табору під старшини, котрий діяв за окремою програмою та був розрахований на пластунів та пластунок, котрі уже склали пластову присягу, ця мандрівка стала нічною. Яскравим елементом програми стали співи із Юрком Журавлем, солістом гурту Ot Vinta та громадським діячем. Розмова з ним та гучні бадьорі пісніна дихнулиусіх без виключення.

12 днів наодинці з природою та в оточенні однодумців, кожен з яких прагне стати кращим, дали своє - рекрути Поліської Січі вишколилися та самовдосконалилися. Дехто не витримав та покинув ліс, проте ті, хто лишився до останнього, довели, що діло повстанців досі живе. Провід табору неймовірно вдячний учасникам та інструкторам за творення чудової атмосфери та плідну працю.

За рідну волю кличе до бою
Бульба-Боровець!

 

 

пл.розв. Боярчук Олександра