Новацький табір «Навколо світу за 10 днів»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З 16 по 25 червня відбувався новацькийтабір “Навколо світу за 10 днів”.

Бажаючих помандрувати світом знайшлось чимало - 120 зголошених новаків та новачок зі станиць Рівненської округи, Києва та Селидова (Донецька обл.) було поділено на три підтабори, один з яких знаходився на пластовій оселі у Волошках, а два інших - на терені табору “Сигнал” в Олександрії.

Щодня юні мандрівники проходили митний контроль та потрапляли до новоїкраїни - цікавої та повної пригод. Дізнаючись про неїбагато нового, майструючи та бавлячись, новаки та новачки також вишколювались та вчились працювати в гурті, бути братерськими та доброзичливими. Проводу табору вдалося створити чарівну атмосферу пластової гри - ненав’язливої, проте з чіткими та справедливими правилами.

Пригоди у кожній з країн були неймовірнонасиченими. Таборовики спробували себе у ролі детективів у Великобританії, скуштували індійських солодощів, дістались на байдарках до вечірки на острові Мадагаскар, ловили австралійських зайців та газель у ОАЕ, торгувались на ярмарку в Україні та ще багато цікавого. Вражень у новацтва точно вистачитьще на довго.

Проведення такого чисельного табору було справжнім викликом, проте ризик був виправданим. Дякуємо усім, хто долучився до нашої навколосвітньої подорожі. Далі - тільки цікавіше!

 

пл.розв. Боярчук Олександра