Блог тренера: як привести своє тіло у форму?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Літо наближається семимильними кроками і кожен задумується про те, що пора зайнятися своєю фізичною формою. Щоб не було соромно на пляжі.

Останні кілька років я працюю тренером та  консультую людей по харчуванню. Усім своїм клієнтам, я наголошую, що важливо не просто схуднути і потім знову харчуватися хаотично, а продовжувати тренуватися, щоби досягти бажаного результату та зробити здоровий спосіб життя своїм стилем життя.

Я знаю, про що кажу, адже моя вага була більше 100 кг.

Так з чого ж почати?

З образу вашого життя та харчування!

Ми те що ми їмо!Гляньте на свою корзинку в супермаркеті, зазвичай там чіпси, сухарики, булочки , можливо якийсь шматочок м’яса, вафлі. Тобто все для того, щоб провести вечір із задоволенням, але такий набір продуктів навряд приведе вас до атлетичної форми скоріше до інфаркту в 50 років.

Не вірте монодієтам!

Ну все ви прийняли рішення і почали шарити інтернет в надії знайти правильну інформацію, але вам постійно вибиває різні гречані, творожні та інші монодієти та тренди – не вірте цьому!

Почніть із сніданку!

Моя порада: поступово вводьте у ваше життя правильне роздільне харчування в якому ви будете отримувати всі мікроелементи для гармонічного життя. Почніть із сніданку! Замість кави та якогось бутерброду з маслом зробіть собі вівсянку разом з сухофруктами та наповніться енергією на весь день! Згодом порадуйте себе творожком, а в обід повніть свій енергозапас кашею з хорошим шматком м’яса, а на вечерю з’їжте шматок смачної рибки із салатом з яскравих овочів. Повірте, коли це увійде у звичку то ваш організм скаже вам дякую!

Всім міцного здоров’я!

особистий тренер Богдан СОЛОМКА