Обернена сторона Рівненської обласної адміністрації

27.03.2017, 16:00      Переглядів: 1293

Церква найвища, ратуша найцентральніша. Церква уособлює небесні сили, ратуша – символ панування на землі. Будинки місцевої влади підкреслювали панівне становище органів влади, були її символом.

Розміщувались в центральній частині міста, виглядали масивно, величаво. Перехожий мав схилити голову, зняти капелюх перед монументальною спорудою. Це своєрідна форма підлеглості перед існуючим державним режимом. Не дарма на таких приміщеннях розміщували герби і державні прапори. Так було завжди і скрізь.

Адміністративна будівля на майдані Просвіти у Рівному відповідає всім канонам містобудування. Там знаходиться Рівненська обласна рада, Рівненська обласна адміністрація, Центр надання адміністративних послуг. Гордо розвивається державний прапо, широкі доріжки спускаються з владних пагорбів в місто, газони доглянуті, скрізь чистота і порядок. Та все це лицьовий бік. Варто підійти збоку, як відкривається зовсім інший вигляд. Стіни обписані непристойними словами, каналізаційні люки відкриті, дороги розбиті, прилегла територія засмічена. Виникає логічна думка, яка влада такий і будинок, або,як кажуть в народі: «Який Сава, така й слава».

 

 

Анатолій Мініч

 

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні